15 березня 2020 09:00
Кажуть, базар є найкращим показником суспільного добробуту і стабільності. Саме ціна на базові продукти харчування (сало, м’ясо, хліб, молоко, яйця ) характеризує ситуацію в країні і в місті також.
УманьNews.City пропонує пройти тест на знання цін на уманському ринку
Готовий перевірити свої знання та інтуїцію?
Почали!
Скільки коштує 1 кг. смачного о сала (з прорістю)?
Яка ціна домашнього молока за 1 літр?
А ти знаєш скільки коштує десяток яєць з фермерських господарств?
Давно купував картоплю? Яка її ціна за кілограм?
А ціну 1 кілограма моркви моркви зможеш відгадати?
А яка ціна цибулі?
А тепер фрукти: скільки коштують яблука?
А знаєш ціну кілограма апельсинів?
А скільки ж тоді коштують банани?
І останнє запитання для гурманів: скільки коштує кілограм сріблястих «королівських» карасиків розміром з долоню?